Tworzenie stron

SlideShow

InfoSerwis

Oprogramowanie

Wszystkie nasze produkty, a w zasadzie usługi jakie świadczymy, posiadają cechy wspólne. Wśród nich należy wymienić elastyczność i brak ograniczeń co do funkcjonalności. Co to oznacza dla naszych klientów? Oprogramowanie możemy indywidualnie dostosować do potrzeb każdego przedsiębiorcy - nie będzie ono ograniczać jego ambicji i planów biznesowych. To bardzo istotna cecha w kontekście rywalizacji na konkurencyjnych rynkach.

Dostarczane przez nas oprogramowanie można podzielić według sposobów i miejsc zastosowania w przedsiębiorstwie...

Rozwiązania dla e-commerce
oprogramowanie sklepów internetowych BestSeller 9

BestSeller to oprogramowanie nieustanne rozwijane od początku istnienia naszej firmy. Przez te kilkanaście lat stworzyliśmy system, za którego pomocą można sprawnie prowadzić sprzedaż w Internecie – zarówno na małą jak i dużą skalę. Od początku swojego istnienia BestSeller jest współtworzony przez naszych klientów i dostosowywany do zmian zachodzących na rynku e-commerce.

Oprogramowanie sklepu BestSeller

Rola oprogramowania BestSeller nie kończy się na prezentacji produktu i przyjęciu zamówienia. Oprogramowanie pozwala m.in. na pełną kontrolę magazynu, zarządzanie kontrahentami i obsługę dokumentów sprzedażowych. System BestSeller sprawdza się również w prowadzeniu sprzedaży międzynarodowej. Oprogramowanie pozawala na obsługę klienta w dowolnej liczbie języków i z wykorzystaniem wielu walut.

BestSeller to także szereg integracji, które pozwalają na usprawnienie i automatyzację procesów sprzedażowych, oraz na wykorzystanie dodatkowych kanałów sprzedaży. Oprogramowanie zintegrowaliśmy z najpopularniejszymi systemami płatności, firmami kurierskimi, porównywarkami cen i portalami aukcyjnymi, takimi jak Allegro, czy eBay.

Specjalizujemy się w integrowaniu sklepów z systemami sprzedaży. Posiadamy doświadczenie w synchronizacji danych z takimi systemami jak Subiekt GT, WAPRO-Mag (WF-Mag), Enova 365, RC Hurt, PC-Market, Comarch ERP Optima.

Oferujemy zarówno szablonowe szaty graficzne, jak i oprawy indywidualnie projektowane i dostosowywane do wymagań i gustu naszych klientów. Przeprowadzamy również wdrożenia oparte na technice RWD, co pozwala prawidłowo prezentować ofertę sklepu także na urządzeniach mobilnych.

Dbamy o niezawodność naszego systemu i cały czas rozszerzamy jego funkcjonalność – tak, aby móc zaspokoić nawet najbardziej wyszukane potrzeby naszych klientów.

Zobacz więcej na stronie oprogramowania BestSeller.

Strony internetowe dla firmy
oprogramowanie serwisów internetowych

Na bazie naszego oprogramowania projektujemy i wdrażamy strony internetowe dla firm. W ręce klienta oddajemy dostęp do panelu administracyjnego, za którego pomocą można zarządzać widocznymi na stronie treściami, elementami grafiki i aktualnościami.

strony-internetowe-dla-firm-BestSite

Funkcjonalność strony pozwala również na wysyłkę newsletterów do użytkowników, którzy wcześniej zapisali się na listę subskrybentów.

Na stronie możemy wdrożyć indywidualną oprawę graficzną uwydatniającą charakter i cechy firmy. Zawsze w pierwszej kolejności dążymy do poznania wymagań klienta względem wyglądu strony. W oparciu o zebrane wytyczne grafik sporządza pierwszy projekt, który przesyłamy klientowi do weryfikacji. Zgłoszone nam sugestie i uwagi są nanoszone w formie poprawek do projektu. Dbamy o to, aby wygląd wdrażanej strony internetowej był w stu procentach zgodny z wymaganiami klienta.

Strona WWW może stanowić doskonałą wizytówkę firmy będącą źródłem informacji o ofercie, celach i misji danego przedsiębiorstwa.

Systemy dedykowane
w tym oprogramowanie klasy ERP

Nasze elastyczne rozwiązania doskonale sprawdzają się w systemach, które wymagają szczegółowego dopasowania. Pozwala to dostosować oprogramowanie do organizacji procesów biznesowych funkcjonującej w danym przedsiębiorstwie, a nie odwrotnie...

system-klasy-erp-BestAsset

Poprzez wykorzystanie nowoczesnych metod projektowania, szybko i efektywnie modelujemy i wdrażamy systemy dopasowane do potrzeb naszych klientów. Wykorzystując już gotowe komponenty realizujemy również projekty klasy ERP sprawnie i relatywnie tanio.

Najczęściej wykorzystywane obszary systemu w tego typu wdrożeniach to: system obiegu dokumentów, system magazynowy, system CRM, oraz system raportowania i zbierania danych.

Możliwość dostosowania funkcjonalności, dowolnej rozbudowy i integracji z innym systemem gwarantuje, że nasze rozwiązanie nie ograniczy Twoich możliwości.

Wdrożenia i wsparcie  Kontakt z nami