Tworzenie stron

SlideShow

InfoSerwis

Wdrożenia i wsparcie

Na początku każdej współpracy zawsze dążymy do poznania potrzeb biznesowych naszego klienta. Taka wiedza jest dla nas bardzo cenna - w oparciu o nią możemy doradzać klientowi konkretne rozwiązania.

Wdrożenie każdego projektu przeprowadzamy w sposób kompleksowy w uzgodnionym wcześniej zakresie. W przypadku sklepów i stron internetowych, przeprowadzamy instalację oprogramowania na serwerze, pomagamy w skonfigurowaniu domeny i certyfikatu SSL. Służymy też radą przy wyborze odpowiedniego serwera lub sugerujemy własne plany hostingowe dostosowane do konkretnego serwisu.

usluga-wsparcia-2

Wszystkie wdrożenia obejmujemy usługą wsparcia. Jest to rozwiązanie bardzo korzystne dla naszych klientów, gdyż dzięki niemu zyskują oni łatwy dostęp do profesjonalnej pomocy. Usługa wsparcia jest opłacana abonamentowo, a każdorazowe z niej skorzystanie nie wiąże się już z dodatkowymi kosztami.

Usługa obejmuje między innymi wsparcie techniczne z gwarantowanym, niskim czasem reakcji na zgłoszenia. Do każdego projektu przydzielamy opiekuna technicznego, z którym klienci mogą się kontaktować w sprawie pomocy w obsłudze i konfiguracji oprogramowania. Osoba pełniąca funkcję opiekuna nadzoruje projekt i jest dobrze zorientowana w potrzebach klienta. Umożliwiamy kilka sposobów kontaktu z opiekunem: formularz w panelu administracyjnym, wiadomość e-mail i kontakt telefoniczny.

W ramach wsparcia doradzamy również w sprawach związanych z marketingiem internetowym i promocją w sieci – ta usługa ma szczególne znaczenie dla e-sprzedawców, którzy nie posiadają własnych specjalistów w tej dziedzinie.

W ramach usługi wsparcia, w zależności od planu abonamentowego, świadczymy również usługę aktualizacji oprogramowania, która pozwala na bezpieczne i optymalne wykorzystanie serwisu - z dostępem do wszystkich nowych funkcjonalności.

Oprogramowanie  Kontakt z nami